Warszawa, listopad 2020Informacja prasowaZużywamy 1,7 razy więcej zasobów, niż Ziemia jest w stanie odtworzyćJak wynika z szacunków Global Footprint Network, 7,8 miliarda ludzi zużywa znacznie więcej zasobów, niż Ziemia je
Informacja prasowa25 stycznia 2019, WarszawaKażdego roku na całym świecie zużywa się ogromne ilości papierowych kubków. Z każdą aromatyczną kawą czy smakowitą herbatą kupioną w jednorazowym opakowaniu tony odpadów ros
Zmiany dla czystości powietrzaSmog to zjawisko, które towarzyszy nam przez cały rok. Niewiele osób wie, że równie negatywnie wpływa na nasze organizmy latem. Smog uaktywnia się szczególnie mocno gdy sprzyjają mu określone w
Podążając za najnowszymi trendami w modzie, pokochaj latem styl eko. Współczesna kobieta oprócz troski o swój wizerunek, dba również o środowisko i dzięki temu jest jeszcze piękniejsza. Marka Greenba
Co roku, po zakończeniu zbiorów, około 25.000 ton bananowców ląduje w jarach i parowach hiszpańskich Wysp Kanaryjskich. Teraz naukowcy, których badania finansowane są ze środków unijnych, pracują nad nową technologią mają
Troska o ?rodowisko naturalne jest coraz bardziej widoczna w bran?y budowlanej, tak?e na polskich budowach. Eko-zachowania na budowie przejawiaj? si? zarówno ?wiadomym podejmowaniem decyzji dotycz?cych wyboru materia?ów i
INFORMACJA PRASOWADostawy w e-commerce a ekologiaRynek e-commerce, m.in. z powodu wprowadzanych w czasie pandemii lockdown’ów czy ograniczeń w handlu stacjonarnym, bardzo się rozwinął. Zakupy w dużej mierze przeniosły się
INFORMACJA PRASOWA24.09.2020Wścieklizna – śmiertelna choroba zakaźna, przed którą możemy się chronićChoć wścieklizna u ludzi w Polsce zdarza się bardzo rzadko, a ogniska tej choroby wykrywane są w naszym kraju sporadyc
Nośniki energii są coraz droższe. Rosną ceny energii elektrycznej, gazu, węgla czy oleju opałowego. Dlatego bardzo ważne jest wdrożenie oszczędności, tak by nakłady na utrzymanie domu lub mieszkania były jak najniższe. Wpr
TAURON Ciepło zawarł 19 grudnia dziesięcioletnią umowę (na lata 2016-2026) z Elektrociepłownią Będzin na odbiór ciepła. Porozumienie o wartości blisko 441 mln zł to kontynuacja dotychczasowej współpracy pomiędzy spółk